Telefon: 22 424 33 99 Email: sklep@restartplus.pl LOGOWANIE REJESTRACJA
Zamknij listę punktów odbioru Zamknij
Restart plus Warszawa

ul. Kolejowa 15/17
01-217 Warszawa

Pon-Pt 9:00 - 19:00

Restart plus Łódź

ul. Zielona 50
90-635 Łódź

Pon-Pt 9:00 - 19:00

Restart plus Katowice

ul. Kopernika 26
40-064 Katowice

Pon-Pt 9:00 - 19:00

Restart plus Poznań

Ul. Dąbrowskiego 75 lok. 28
60-522 Poznań

Pon-Pt 9:00 - 18:00

Restart plus Bydgoszcz

ul. Gajowa 7
85-087 Bydgoszcz

Pon-Pt 9:00 - 17:00

Restart plus Kraków

Ul. Płaszowska 51
30-713 Kraków

Pon-Pt 10:00 - 18:00

0
TWÓJ KOSZYK 0 PLN

99,00 PLN


Wysyłka już od 18zł, odbiór osobisty w punktach: 0zł Dostawa do domu w 48 godzin Dostępność w punktach:
Restart plus Warszawa DOSTĘPNE W 48 godzin Przejdź do punktu
Restart plus Łódź DOSTĘPNE W 48 godzin Przejdź do punktu
Restart plus Katowice DOSTĘPNE W 48 godzin Przejdź do punktu
Restart plus Poznań DOSTĘPNE W 48 godzin Przejdź do punktu
Restart plus Bydgoszcz DOSTĘPNE W 48 godzin Przejdź do punktu
Restart plus Kraków DOSTĘPNE W 48 godzin Przejdź do punktu

produkt niedostępny w tej liczbie

dostępna ilość:

dodano produkt

przejdź do koszyka

Przykro nam ale już ktoś kupił ten przedmiot, głowa do góry mamy jeszcze podobny asortyment w najniższych cenach!

Media konwerter MC100CM umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE 802.3u 10/100Base-TX oraz 100Base-FX wykorzystuje wielomodowy światłowód ze złączami SC. Konwerter MC100CM zgodnie ze specyfikacją długofalowej transmisji optycznej LX zapewnia szybką prędkość przewodowej transmisji danych. Urządzenie odbiera i wysyła sygnał o długości fali 1310nm.

Konwerter może pracować jako urządzenie wolnostojące, lub być montowane w szafie 19" TP-LINK. Port TX posiada funkcję automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X) oraz automatycznej negocjacji szybkości połączenia w trybie pełnego dupleksu. Na przednim panelu znajdują się wskaźniki LED informujące o statusie pracy urządzenia. Konwerter MC100CM wykorzystując wielomodowy światłowód transmituje sygnał optyczny na odległość do 2 km.

  • Model: MC100CM
  • Liczba portów 10/100/1000: 1
  • Inne porty: 1 port SC/UPC 100M
  • Porty mini-GBIC: -
  • Standardy sieciowe: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
  • Rack: Nie
  • Zasilanie: Zasilacz zewnętrzny
  • Gwarancja: 3 miesiące
Dodaj opinię

Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie

Zamknij
x
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl